Ana sayfa Dizi Haberleri TRT1’den Şampiyon hayranlarını üzecek yeni karar!

TRT1’den Şampiyon hayranlarını üzecek yeni karar!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarının Pazar akşamları izleyicilerle buluşan sevilen dizisi Şampiyon ile ilgili yeni bir karar alındı. Dizinin 22 Mart Pazar günü saat 20.00’de yayınlanacağı açıklanan 25. bölümü hakkında yeni bir gelişme var.

Tolgahan Sayışman,Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Gizem Karaca’nın başrollerinde yer aldığı Şampiyon dizisinin 25. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Bu durum Şampiyon dizisinin twitter hesabından da duyuruldu.

TRT1'den Şampiyon hayranlarını üzecek yeni karar! 7

TRT1’den yapılan duyuruda dizinin 24. bölümünün 22 Mart akşamı izleyici ile tekrar buluşacağı bildirildi. Şampiyon dizisinin 25. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da bilinmiyor. Yeni bölümde Yaman hoca karakterine hayat veren Erdal Özyağcılar hayranlara veda ederek ayrılacak.

Geçtiğimiz gün TRT1 tüm dizileri için 2 hafta set bırakma kararı almış ve tüm yapımcılara da durumu iletmişti. TRT Genel Müdürü İbrahim Eren de twitter hesabında set çalışmalarına ara verilmesinin yayınları etkilemeyeceği ve tüm diziler için eldeki stok bölümlerin yeterli olacağını duyurmuştu.