SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 23:31

SON HABERLER

Tuna öğrendi, Mete’nin başı fena dertte! Şahin Tepesi’nde ipler geriliyor!

Atv’de Cuma akşamları yayınlanan Şahin Tepesi dizisinin 4. bölüm tanıtımı ekrana geldi.

Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünde, Tuna kızını sıkıştırıp o gece yanında kimin olduğunu öğrenmeye çalışıyor.

Deniz, Mete’nin ismini verince, Tuna, Mete’ye gözdağı veriyor.

Bu arada Verda ve Efe arasında da bir restleşme yaşanacak.

Melek’e gelen çiçeklerden evdeki bir isim ise fena halde rahatsız olmaya başlıyor!

Şahin Tepesi 4. bölüm fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Mete’nin tehdidiyle O’nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek’e Nilüfer’den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna’nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek’in yine zor anlar yaşamasına neden olur. Melek’in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır.

Ezgi’nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna’nın öne süreceği koz, Ezgi’yi Efe’den uzaklaştırır. Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda’dan henüz haberdar değildir.

Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça’dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem’in yardımına sırdaşı Deniz yetişir.

Mete’nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem’in Mete’ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

İlgili Haberler