Ana sayfa Dizi Haberleri Türkiye’nin en sürükleyici dizilerinden Sadakatsiz İspanya’da rekor kırdı!

Türkiye’nin en sürükleyici dizilerinden Sadakatsiz İspanya’da rekor kırdı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D’nin geçen sezon Med Yapım’la birlikte Dr. Foster isimli diziyi uyarlayarak Türk izleyicisine sunduğu Sadakatsiz, büyük ilgi görmüştü. Reytinglerde büyük başarı elde eden dizi geçtiğimiz günlerde İspanya’da da gösterime girdi. Sadakatsiz ilk bölümüyle İspana’da rekora imza attı.

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’u bir araya getiren ve bir aldatma hikayesi çevresinde üç kişinin hayatını anladan Sadakatsiz dizisi yakında ikinci sezonuyla Kanal D ekranında olacak. Yeni sezon için çekimler sürerken Sadakatsiz dizisi kısa süre önce İspanya’da yayınlanmaya başladı.

Ülkenin en büyük TV kanallarından biri olan Antena 3’te Infiel ismiyle yayınlanmaya başlayan Sadakatsiz dizisinin ilk bölümü 2 milyon 357 bin seyirci ve yüzde 18.1 ile izlenme oranıyla zirveye yerleşti.

Türkiye'nin en sürükleyici dizilerinden Sadakatsiz İspanya'da rekor kırdı! 7

Böylece Sadakatsiz İspanya’da Temmuz 2018’den bu yana en çok izlenme payına sahip olan yabancı dizi oldu. Sadakatsiz’in bu başarısı hem oyuncuları hem de yapım şirketini çok mutlu etti.

Bu arada Sadakatsiz yeni sezonda yine çarpıcı bölümlerle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezonun yeni oyuncusu Berkay Ateş de diziye yeni bir soluk getirecek.

Berkay Ateş dizinin yeni sezonunda Aras isimli bir karakteri canlandıracak. Aras’la Asya’nın yolu, Asya’nın yeni hastanesinin acil servisinde kesişecek. Sonrasına Aras ile Asya’nın arasında neler gelişecek önümüzdeki aylarda hep birlikte göreceğiz.