Ana sayfa Dizi Haberleri Tutunamayanlar dizisinin iki ünlü ismi İçimizden Biri dizisinde buluştu!

Tutunamayanlar dizisinin iki ünlü ismi İçimizden Biri dizisinde buluştu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında 2020 yılında izleyicilerle buluşan Tutunamayanlar isimli absürt komedi dizisinde önemli isimler bir araya gelmişti… Doğu Demirkol ile Ece Ceşmioğlu ikilisinin başrolündeki dizi sezon finali yapmış ve 2020-2021 sezonunda da devam edeceği beklentisi yaratılmıştı.

Ancak Tutunamayanlar projesi bir daha TRT1’in gündemine gelmedi ve oyuncular da farklı yapımlarla anlaşarak yollarına devam ettiler. Şimdi bu projenin finalinden 1 yıl sonra iki önemli oyuncu yeni bir dizide buluşuyor.

Tutunamayanlar dizisinde Yağız karakterini canlandıran Bora Akkaş ile Cemile olarak izlediğimiz Asuman Dabak ikilisi, Show TV’nin yeni dizisi İçimizden Biri ekibinde yer alıyor.

Tutunamayanlar dizisinin iki ünlü ismi İçimizden Biri dizisinde buluştu! 8

Bora Akkaş, başrolünde Özge Yağız ile birlikte yer alırken, Asuman Dabak da hikayeye son katılan tecrübeli isim oldu.

Tutunamayanlar dizisinin iki ünlü ismi İçimizden Biri dizisinde buluştu! 9

Ağustos ayında çekimleri Marmaris’te başlayacak olan İçimizden Biri dizisi, etkileyici bir hikayeye de sahip… İrlandalı Hristiyan bir ailenin oğlu olan Adam ile Müslüman ve Türk bir ailenin kızı Havva’nın sıra dışı aşkını bu yapımda izleme fırsatı bulacaksınız.

Ersoy Güler’in senaryosunu daha Kuzey Yıldızı dizisi devam ederken yazdığı yeni dizinin yönetmeni olduğunu da hatırlatalım… Mustafa Avkıran, Asuman Dabak, Renan Bilek, Derya Alabora, Benian Dönmez ve Deniz Cengiz projede yer alan diğer isimler oldu.