SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:27

SON HABERLER

Tuvana Türkay’dan olay söz: “Masa başında bizi üzüyorlar”

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Uçankuş TV ekranında yayınlanan Tuvana Türkay röportajında çok dikkat çeken sözler vardı…

Uzun yıllardır arkadaş olduğu Onur Tuna ile bir film projesinin buluşmasından çıkışında Tuvana Türkay, aracında ve kameralar da karşısındaydı.

Türkay, birçok oyuncu gibi yapmadı. Muhabirlerin işini yapmasına imkan tanıdı.

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile gelgitli aşk yaşayan Tuvana Türkay, sosyal medyada yaptığı paylaşım ile Potuk’a bir mesaj mı yollamak istemişti? Muhabirler bu paylaşımın alt metnini sordu.

Tuvana Türkay ise tüm samimiyetiyle “Arkadaşlar artık benim bu konuda geçmişi sormayalım da benim bi kısmetim açılsın ya lütfen… Gerçekten… ” ifadelerini kullandı.

Ancak asıl sözlerini sonraya bırakmıştı.

Ünlü oyuncu masa başında haberi hazırlayan kişilerden çok şikayetçi olduğunu şu sözlerle anlattı:

“Size saygım var, ne kadar zor bir iş yaptığınızı biliyorum. İş masa başına gittikten sonra söylediğimiz her cümle farklı ve bizi itibarsızlaştırmaya yönelik bir haber başlığı altında yayınlanıyor. Ben her sabah bu röportajlardan sonra acaba hangi kötü haber başlığına uyanacağım diye düşünmekten huzurum kaçıyor. Bunun sizinle de bir ilgisi yok. Siz, bizi burada çektikten ve konuştuktan sonra işiniz bizimle burada bitiyor. Masa başında bizi üzüyorlar ama. O yüzden bir şey de söylemek gerçekten istemiyor.”

İşte Tuvana Türkay’ın “masa başında bizi üzüyorlar” isyanı:

İlgili Haberler