Ana sayfa Dizi Fragmanları tv8’de Kadere Karşı dizisinin başlama tarihi belli oldu!

tv8’de Kadere Karşı dizisinin başlama tarihi belli oldu!

tarafından ker_def

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan günlük dizi “Kadere Karşı” ilk bölümüyle 7 Kasım Pazartesi 15.00’te TV8’de. Günlük diziler konusunda 2022 yılında üst üste adımlar atan tv8’den izleyicileri şaşırtan bir hamle daha geldi.

Canım Annem ve Yazgı dizilerinin ardından kanalın üçüncü günlük dizisi olan Kadere Karşı da başlıyor. Dizinin başlama tarihi, 7 Kasım Pazartesi günü saat 15.00 olarak duyuruldu. Tv8’den yapılan bilgilendirmede dizinin yapımcısının yine Acun Medya olduğu ifade ediliyor.

Başrollerini, Emine Ün, Hakan Eratik, Nur Erkul, Gökçem Çoban, Oktay Ekinci, Gözde Mukavelat, Derin İnce, Berk Artıran, Yeşim Alıç, Özcan Varaylı ve Ferdi Akarnur’un paylaştığı dizi merakla bekleniyor.

Yürütücü yapımcılığını Akn Film’in, yönetmenliğini Canan Çelik, Mete Şener’in, senaristliğini ise Serap Özgür Gülin, Tunahan Civelek, Berna Eren Kaygun, Hazel Sevim Ünsal, Nejdet Erdem, Hakan Maraş ve Serhat Erekinci’nin yaptığı “Kadere Karşı” hafta içi her gün öğlen 15.00’te izleyicilerle buluşacak.

Genel Hikaye şöyle:

Sultan, 2 yaşındaki kızını kaybeder. O gün Sultan’ın acısı bir başka annenin mutluluğuna dönüşür. Gazel de bir hafta önce, aynı yaşta olan kızını trafik kazasında kaybetmiş, ormandan çıkan küçük kızı, kendi kızı yerine koyup, kaçırmıştır. Sultan yıllarca kızını aramış, onun acısıyla, ailesi de savrulmuştur.

Kader, iki kadını 18 yıl sonra bir araya getirir. İki aile birbirlerine kopmamacasına bağlanır.