SON DAKİKA
2 Temmuz 2022 12:00

SON HABERLER

Üç Kız Kardeş dizisinden çok sevindiren bir gelişme var!

Üç Kız Kardeş yakında Kanal D’de izleyicilerle buluşacak. İclal Aydın’ın çok sevilen aynı isimli romanından uyarlanan dizinin çekimlerine Ayvalık’ta başlandı. Zaten romanın hikayesi de Ayvalık’ta geçiyordu ve hikayeye sadık bir şekilde çekim alanları da belirlenmiş oldu.

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş’in çekimlerinden ilk fotoğraflar da paylaşıldı.

Yakında izleyici ile buluşacak olan dizi, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular şu isimlerden oluştu: “Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç.”

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş’in senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanacak olan “Üç Kız Kardeş” yakında Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler