SON DAKİKA
1 Temmuz 2022 01:14

SON HABERLER

Üç Kız Kardeş herkesi şaşırttı! “Pembe dizi” eleştirilerine inat reytinglerde büyük bir çıkış yaptı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanan Üç Kız Kardeş, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Reytinglerini daha da yükselten dizi kendisini “pembe dizi” diye eleştirenlere inat tüm izleyicilerde ikinci olmayı başardı.

Dün akşam üçüncü bölümüyle ekrana gelen Kanal D dizisi Üç Kız Kardeş, reytinglerde şaşırtıcı sonuçlar elde etmeye devam ediyor. Dizi tüm izleyicilerde puanını yükselterek ikinciliğe yerleşti. En yakın rakibi Baba ise ortalamanın altında puan alarak dokuzuncu oldu.

Üç Kız Kardeş’in bu başarısı herkesi şaşırttı. Zira dizi ilk bölümünde bir hayli eleştiri almıştı. Bu yorumlardan biri eleştirmen Murat Tolga Şen’e aitti. Şen, Üç Kız Kardeş’in Türkiye’nin yeni pembe dizisi olduğunu söylemiş ve Yeni başlayan diziler pembe dizi DNA’sına sahip. Bu dizilerde imkansız aşklar, güçlü entrikalar ve doz aşımı dram var. Bu furyanın yeni işi Üç Kız Kardeş dizisi, Türk izleyicisi için değil de Latin pazarı için çekilmiş gibi duruyor” demişti.

İlk bölümünde bu yana reytinglerde yükseliş trendi gösteren Üç Kız Kardeş Türk izleyicisi tarafından sevildi ve ikinci sıraya kadar yükselmeyi başardı. En yakın rakibi olan ve çok güçlü oyuncu kadrosuna sahip Baba’yı dahi geride bırakmayı başardı.

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği yeni dizisi Üç Kız Kardeş, güçlü bir hikayeye sahip. Dizide İclal Aydın ve Reha Özcan’ın yanı sıra Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu gibi genç oyuncular yer alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururuken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler