Ana sayfa Sosyal Medya Üç Kız Kardeş’in Sadık’ı Reha Özcan’dan doğum gününde yanında olamadığı kızına duygusal kutlama!..

Üç Kız Kardeş’in Sadık’ı Reha Özcan’dan doğum gününde yanında olamadığı kızına duygusal kutlama!..

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay –Bugüne kadar pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Reha Özcan, İclal Aydın’ın çok satan romanı Üç Kız Kardeş’ten aynı adla televizyona uyarlanan Kanal D’nin  Üç Kız Kardeş dizisinde başrolde yer alıyor.

Aynı zamanda Bir Garip Orhan Veli adlı tiyatro oyunuyla da tiyatro sahnesinde hayranlarıyla buluşan oyuncu hem dizinin Ayvalık’taki seti hem de tiyatro sahnesi arasında mekik dokuyor.

Şu sıralar tiyatro oyunuyla Türkiye turnesinde olan iki çocuk babası oyuncu iş yoğunluğundan dolayı doğum gününde yanında olamadığı kızının doğum gününü instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Üç Kız Kardeş'in Sadık'ı Reha Özcan'dan doğum gününde yanında olamadığı kızına duygusal kutlama!.. 7

17 yaşında Rüzgar adlı bir oğlu ve bir de kızı olan Reha Özcan, kızı Rüya’nın doğum gününü kutladığı paylaşımında duygusal bir de yazı kaleme aldı.

Usta oyuncu; “İnsan işini çok sevmeli… Fakat çantası elinde gezen insanların en özlediği, ailesidir. Bugün kızımın doğum günü, ben Mardin’den Diyarbakır’a geçiyorum… Bugün en güzel Orhan Veli mısraları ona ithaf edilecek… Ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda? Dokunabilir misiniz gözyaşlarıma, ellerinizle… Nice mutlu yaşlar Rüya’m…” yazarak sahneleyeceği oyunu kızına ithaf etti.

Kanal D’de yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde de üç kız çocuk babasını başarıyla canlandıran Reha Özcan dizide İclal Aydın, Almila Ada, Özgü Kaya, Melis Berberoğlu ve Berker Güven ile birlikte rol alıyor.