SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 09:17

SON HABERLER

Üç Kız Kardeş’in Türkan ve Somer’i Özgü Kaya ile Berker Güven Budapeşte’yi fethetti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Bu kış sezonunun en başarılı yeni dizilerinden biri de hiç kuşkusuz Üç Kızkardeş oldu. Kanal D’de ekrana gelen dizi ilk bölümünden itibaren büyük bir başarı grafiği göstererek reytingleri yerle bir etti. Dizinin en sevilen iki karakteri Türkan ve Somer’i canlandıran Özgü Kaya ile Berker Güven, dizinin tanıtımı için gittikleri Budapeşte’yi fethetti.

Geçen kış sezonunda Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Üç Kız Kardeş dizisi izleyici tarafından o kadar çok ilgi gördü ki reytingleri alt üst ederek çok büyük iddiayla gelen rakibi Destan’ı bile geride bırakmayı başardı. Ayvalık’ta çekilen dizi, aynı zamanda oyunculardan biri olan İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlandı.

Üç Kız Kardeş dizisi yurt dışında da büyük ilgi gördü. Dizi, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de 27-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenen NATPE Budapeşte 2022 Fuarı’nda dünyanın karşısına çıktı. Dizinin tanıtımı için başrol oyuncuları Özgü Kaya ve Berker Güven de Budapeşte’ye gitti.

Dizinin iki sevilen oyuncusu Budapeşte’de hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Three Sisters adıyla yurt dışında gösterilen dizinin iki yıldız oyuncu fuar süresince hem dünya basınının hem de sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Dram dolu hikayesi ile büyük beğeni toplayan Üç Kız Kardeş dizisini izleyenler, Türkan ve Somer aşkına kilitlendi. Berker Güven ve Özgü Kaya’nın hayat verdiği karakterler kısa sürede izleyiciyi fethetti. İki oyuncunun uyumu ekranda çok geçmeden karşılığını gördü.

Başrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu’nun yer aldıkları dizi 14 Haziran salı akşamı yayınlanan 16. bölümüyle sezon arası verdi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler