SON DAKİKA
7 Şubat 2023 12:30

SON HABERLER

Üç Kuruş’un sevilen ikilisi Aslıhan Malbora ve Ekin Koç’tan çok konuşulacak pozlar!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’nin iddialı dizisi Üç Kuruş’ta roman kızı ‘Leyla’ karakterine hayat veren Aslıhan Malbora, dizideki partneri, ‘Komiser Efe’ karakterini canlandıran Ekin Koç ile Lofficiel Dergisi’nin Şubat sayısı için objektif karşısına geçti.

Üç Kuruş dizisinde yakaladıkları uyumla çok sevilen ikili dergiye çarpıcı pozlar verdi. Aslıhan Malbora ve Ekin Koç, fotoğrafları sosyal medya hesaplarından da hayranlarıyla paylaştılar.

Çiftin pozları hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Güzel oyuncu Aslıhan Malbora dergiye çok özel açıklamalarda bulundu.

“Kalıpsız ve özgür bir çağda olduğumuzu düşünmüyorum” diyen güzel oyuncu, “Sadece böyle olmamız gerektiğini bağırdığımız bir dönemdeyiz. Bunları konuşmayı bıraktığımızda ve bu düşünceleri gerçekten özümseyip refleks haline getirdiğimiz zaman özgürlüğe kavuşacağız” şeklinde konuştu.

Güzellik kavramının göreceli olduğuna dikkat çeken oyuncu, “Bir ara “güzelliği rakamlarda arıyorduk, şimdi ‘güzellik görecelidir, kalıplara sığmaz’ diyoruz. Bazı kalıpları yıkmak büyük bir adım elbette” açıklamasını yaptı.

Üç Kuruş dizisiyle her pazartesi akşamı Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aslıhan Malbora ve Ekin Koç ikilisinin fotoğrafları kısa sürede yüz binlerce beğeni ve binlerce yorum aldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler