SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 08:25

SON HABERLER

Ufak Tefek Cinayetler 42. Bölüm Yeni Fragmanı İzle

Star TV’deki Ufak Tefek Cinayetler dizisine nihayet Merve dönüyor! Sarmaşık’ı terkeden Merve, bir kaç bölümdür ortalarda yok. Arzu’nun cenazesine bile katılmadı. Tabii ki bu durumun mecburi bir sebebi vardı. Merve karakterini oynayan Aslıhan Gürbüz, aniden nükseden ve ağrıları dayanılmaz hale gelen bel fıtığını aldırmak için ameliyat oldu. Dizinin 20 Kasım salı günü ekrana gelecek 42. bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Osman Sonant ve Ushan Çakır’ın başrolündeki dizinin 42. bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

Videodan 42. bölümden ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Doğal olarak bir kaç haftadır evinde dinlenen oyuncu olmayınca, diziden Merve karakteri de bir süreliğine gönderildi. Merve yokken ortalık fena karıştı! Arzu’nun ölmesi, en büyük konuydu ama Sarmaşık artık onun bildiği Sarmaşık değil!

İpler iyice birbirine dolandı. Herkesin birbiriyle bir çıkar ilişkisi ve sırrı var artık! Merve yokken entrika çeviren de çok oldu.

Ancak hiç biri Merve’nin zeki planlarının yerini tutamadı!

Sonuçta Merve çok özlendi ve onu en çok özleyen de şüphesiz Kerim’di.

Büyük aşkı Kerim, Merve’yi bulmak için büyük çaba harcadı ve 42. bölümden yayınlanan sahnede gördük ki bir şekilde onu buldu.

Merve, “Sen beni nasıl buldun?” diye sorduğunda Kerim de yanıtını hemen yapıştırdı: “Sen istedin, onun için buradasın. Yalnızca ben bulayım seni diye.”

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Kerim, yokluğunda pek çok şey olduğunu söyleyip gelmesinin nedeninin de onu uyarmak olduğunu söyledi Merve’ye ve “Bilmediğin bazı şeyler var. Polis yakında çağırtacak seni” dedi.

Yani Merve artık dönüyor! Sarmaşık Merve’siz fazla tatsızdı. Bakalım Kraliçe’nin dönüşü nasıl olacak?

Sosyal medyada Merve’nin dönüşüne sevinen izleyiciler, adeta çığlık atıyor. Anlaşılan o ki Merve çok özlenmiş.

Yapım: Ay Yapım
Senaryo: Meriç Acemi
Yönetmen Ali Bilgin

Oyuncu Kadrosu:
Oya: Gökçe Bahadır
Merve: Aslıhan Gürbüz
Serhan: Mert Fırat
Pelin: Bade İşçil
Taylan: Ferit Aktuğ
Arzu: Tülin Özer
Mehmet: Yıldıray Şahinler
Kerim: Osman Sonant
Burcu: Duygu Sarışın

İlgili Haberler