SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 20:37

SON HABERLER

Ufak Tefek Cinayetler finale giderken, unutulmaz çifte sürpriz hediye!

Televizyongazetesi/Detay
Gelecek hafta 45. bölümüyle ekrana veda edecek olan Star TV’nin Ufak Tefek Cinayetler dizisine damga vuran çifti Merve ve Kerim, şimdiden fenomen oldular!

Dizinin takipçileri, ikinci sezonda ortaya çıkan Kerim ile Merve’yi birbirlerine çok yakıştırırken, sosyal medyada MerKer ismiyle diziye yorum yağdırmaya devam ediyorlar.

Dizi bitse bile Aslıhan Gürbüz ve Osman Sonant’ın hayat verdiği Merve ve Kerim aşkı, uzun süre anılacağa benziyor.

Şimdiden bu çifte veda etmenin hüznü saran izleyiciler, sosyal medyada Merve ve Kerim aşkına övgüler yağdırırken, iki oyuncunun karşılıklı sahnelerini de paylaşıyorlar.

Görünen o ki Ufak Tefek Cinayetler dizisi bitecek ama akıllarda herkesten çok Merve ve Kerim yani MerKer çifti kalacak.

Dizinin fanlarından Aslıhan Gürbüz’e Merker Fandom mesajıyla gelen hediye, oyuncuyu çok mutlu etmiş olacak ki sosyal medya hesabından fotoğrafını çekip paylaştı.

Başarılı performansıyla dizinin başından beri takipçilerinin övgülere boğduğu Aslıhan Gürbüz, ekranda yeni bir fenomen karakter yarattı. Keza Osman Sonant da Kerim Adil Sağlam karakteriyle diziye ilk geldiği günlerde önce kim olduğu anlaşılamasa da geçmişte Merve ile yaşadıkları büyük aşk ortaya çıkınca başka türlü sahiplenildi izleyenler tarafından.

İzleyicileri de bu keyfi kendilerine yaşatan oyuncuya, çikolatalı bir teşekkür mesajı iletmişler.

İşte Aslıhan Gürbüz’ün gelen hediyeyi ve notu eklediği o paylaşımı:

İlgili Haberler