Ufak Tefek Cinayetler’den çok acayip bir sezon finali geliyor! 32. bölüm tanıtımı yayınlandı!

03 Haziran 2018 Pazar, 13:36
Ufak Tefek Cinayetler’den çok acayip bir sezon finali geliyor! 32. bölüm tanıtımı yayınlandı!
Televizyongazetesi/Analiz
STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölümü 5 Haziran Salı akşamı akşamı yayınlanacak.

Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Bade İşçil ve Tülin Özen’in başrolünde oynadıkları dizinin 32. bölümünden yeni bir tanıtım daha geldi.

Sezon finali yapacak olan dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde, sezon başından beri beklenen olay açığa çıkıyor! Camdan düşenin kim olduğu, 32. bölümde belli olacak. Ancak katili görecek miyiz henüz bilmiyoruz.

Yayınlanan tanıtımda Serhen-Merve ve Oya üçlüsünün ilginç bir kavgasına şahit olacağız. Merve, Oya’nın yanında hiç bir şekilde Serhan’dan vazgeçmeyeceğini söylerken, Oya son kozunu oynuyor ve kazada Merve’nin kendisini ölüme terkettiğini söylüyor.

İçine ilaç konulan bir bardak limonata, garsonun elinde birine gidiyor ama kime gitti anlamıyoruz! Taylan’ın Merve’nin boğazını sıktığı görüntüler ise heyecanı doruğa çıkaracak cinsten!

Herkesin birbirini öldürme teşebbüsünü göreceğimiz ve sonunda birinin öleceği ilginç bir bölüm bekliyor izleyiciyi. Üstelik 2. bir cinayet daha var!

İşte 32. bölüm tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Her şey açığa çıkıyor! Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.

O pencereden düşenin kim olduğunu nihayet öğreneceğiz

UFAK TEFEK CİNAYETLER TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

aslıhan gürbüz haberleri için

bade işçil haberleri için