Ufak Tefek Cinayetler’in bundan sonrası çok kanlı olacak!

04 Eylül 2018 Salı, 10:59
Ufak Tefek Cinayetler’in bundan sonrası çok kanlı olacak!
Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler’in 2. sezonu çok yakında ekrana gelecek.

Dizinin başlamasına günler kala tanıtımlar, heyecanı doruğa çıkaran iki yeni tanıtım yayınlandı. İkinci tanıtımda yine diziye yeni katılan Osman Sonant yer alırken, arka planda Oya’nnın sesi duyuluyordu.

Bundan sonrasının çok daha kanlı, çok daha büyük ve sürprizli olduğunu Oya anlatırken, Sarmaşık’a yeni gelen et imparatorunun tüm dengeleri değiştireceği anlaşıldı.

Geçen sezon salı günleri büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Ufak Tefek Cinayetler’in yeni sezonu eylül ayında yine Star TV’de ekranlara gelecek. Dizinin başlamasına çok kısa bir süre kala dizinin ikinci tanıtım videosu da geldi. İlk teaser’da gizemli kişinin Osman Sonant olduğu ortaya çıkarken yeni bölümlerin daha aksiyonlu geçeceği anlaşılıyor.

“ÇOK DAHA FENA OLACAK”

2. tanıtımda arka fonda seslendirme yapan Oya, her şeyin deha fena olacağını belirtip “Neler yaşadık, neler yaptık birbirimize… Kozlarımızı defalarca paylaştık. Bitti, bu kadardı sanıyordum. Meğer yaşadığımız her şey daha başlangıçmış. O güne kadar kumda oynayan çocuklar gibiymişiz. Bundan sonrası daha kanlı, daha yıkıcı ve çok daha sürprizli…”

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eylül ayının gelmesiyle birlikte birçok proje tekrar ekrana gelecek. Ufak Tefek Cinayetler de bunlardan bir tanesi… Fakat yayınlanan tanıtımda dizinin başlama tarihi tam olarak verilmemiş.

Osman Sonant haberleri için

ufak tefek cinayetler haberleri için