Ufak Tefek Cinayetler’in Emre Çelen’i Ushan Çakır’ın mutluluk paylaşımı!

03 Eylül 2018 Pazartesi, 21:57
Ufak Tefek Cinayetler’in Emre Çelen’i Ushan Çakır’ın mutluluk paylaşımı!
Ushan Çakır aşkta da işte de kazananlardan!

Ünlü oyuncu Ushan Çakır, yeni sezonda Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonunda izleyicilerle buluşacak.

Damla Sönmez ve Ushan Çakır’ın mutlu beraberliği devam ediyor.

Çakır, oyunculuk noktasında da sezonun en çok merak edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de Emre Çelen karakterine hayat verecek.

Oyuncu Damla Sönmez, bir süredir meslektaşı Ushan Çakır ile beraberlik yaşıyor.

Akşam Life’ın haberine göre aşklarını gizlemekten kaçınmayan ve sosyal medyadan birlikte çekilmiş karelerini paylaşmaktan çekinmeyen sevgililer, yine aşk kokan bir fotoğrafa imza attı.

Sevgilisinin elini ısırırken çekilmiş karesini hesabına yükleyen Sönmez, fotoğrafın altına da kalp emojisi koydu.

Sarmaşık’ı karıştırmaya gelen Emre Çelen kimdir?

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, Star TV’nin fenomen dizisi “Ufak Tefek Cinayetler” in kadrosuna bir yeni isim daha eklendi. Deneyimli oyuncu Ushan Çakır artık Ufak Tefek Cinayetler’de.

2. sezonu büyük merakla beklenen dizi de Çakır, varlıklı bir ailenin armatör oğlu “Emre Çelen” olarak izleyici karşısına çıkacak. Sarmaşık sakinlerine katılan Çelen aslında Merve, Taylan ve Pelin’in daha önceden tanıdığı bir isim.

Yıllar sonra ortaya çıkışı her ne kadar tesadüf gibi görünse de aslında genç adamın Sarmaşık’a taşınmasının ardında bambaşka bir neden yatmaktadır.

Edip’in ölümünün ardından yaşananları ve katilin kim olduğunu öğreneceğimiz gerilim, heyecan dolu 2. sezonu ile Ufak Tefek Cinayetler Eylül’de Star’da.

ufak tefek cinayetler haberleri için

ushan çakır haberleri için