Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir tiyatro oyunuyla farklı illerde hayranlarıyla buluşacak!..

Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir tiyatro oyunuyla farklı illerde hayranlarıyla buluşacak!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım, Bir Aşk Hikayesi gibi yapımlarda güçlü çıkışlara imzasını atan oyuncu Seçkin Özdemir, 2014 yılından 2020 yılına kadar yer aldığı projelerin kısa sürmesinin şanssızlığını yaşadı.

Pandeminin başladığı 2020 yılının ortalarında yaptığı bir canlı yayında dizilerde yer almaktan vazgeçmeyi bile düşündüğünü belirten oyuncu şu sıralar tiyatro sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan ve diziler nedeniyle uzun süredir de sahneye uzak kalan Seçkin Özdemir bir süredir Baba Sahne’de Taxim adlı oyunla izleyici karşısına çıkıyor.

Oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye’nin farklı illerinde hayranlarıyla bir araya geleceğini duyurdu.

Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir tiyatro oyunuyla farklı illerde hayranlarıyla buluşacak!.. 115

Şeçkin Özdemir ile birlikte Ömür Arpacı, Mert Asutay, Nergis Çorakçı, Rüya Demirbulut, Şevket Çoruh, Ozan Güven Ahmet Balta, Kemal Yazıcı, Cem Evsen, Çağatay Tok ve Ömür Mutlu’nun rol aldığı Taxim oyunu, 27 Mayıs’ta Ankara, 9 Haziran’da Antalya, 15 Haziran’da Adana, 16 Haziran’da Mersin, 20 Haziran’da da  İzmir izleyicisi ile buluşacak.

2017 yapımı EL BAR adlı filmden esinlenerek uyarlanan 2 perdelik oyunun konusu ise şöyle; “Taxim Bistro”da yolları kesişen birbirinden farklı hayatlar… On farklı insan, on farklı kader. Bir araya gelmesi mümkün ama bir arada yaşaması imkansız olan bu insanların yolları, bir anda beliren “hayatta kalma” kavşağında sınava tabi tutulursa neler olur?

Taxim, sistemin baskıcı düzeni ile kişisel bencilliklerin ve önceliklerin kesiştiği Araf’ın oyunu. Kara komedinin doruklarından, ölümün kıyısına gelgitler yaşayan bir hikaye. Herkes yaşamayı hak eder mi? Yaşama hakkı taksim edilebilir mi? İşte bütün sorun bu!