Ünlü sunucu Jess Molho’nun başına gelmeyen kalmadı! Bu kez kendisi sakatlandı…

15 Ağustos 2017 Salı, 11:06
Ünlü sunucu Jess Molho’nun başına gelmeyen kalmadı! Bu kez kendisi sakatlandı…

Bir süre önce eşi Zeynep Molho, Bodrum’daki gece kulübü saldırısında seken bir kurşunla yaralanan Jess Molho, iyi geçen ameliyattan sonra eşinin sağlığına kavuşmasını beklerken kendisi sakatlandı.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre, spora olan düşkünlüğüyle bilinen Jess Molho yaptığı ters bir hareket yüzünden iki biceps tendomu birden kopardı. Bir süredir hastanede tedavi olan ünlü sunucu yaşadığı zor günleri sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Molho paylaştığı bu kareye şunları yazdı; Bazen bir şeyler üst üste gelebiliyormuş meğer… Ters bir hareket biraz da kendimi hala 20 yaşında hissetmem sonucu iki biceps (pazı) tendomu birden kopardım. (literatürdeyim) Bugün taburcu oluyorum, uzun bir zaman ellerimi ve kollarımı kullanamayacağım… Mesaj atanları okuyacağım ama yazamayacağım, uzun süre gitar da çalamayacağım ama merak edenlere duyurulur çenem tam gaz çalışıyor, programa zamanında geri döneceğim, bugün robocop kollarım olacak, önce sağlık dostlar… Hepinizi öpüyorum, görüşmek üzere, sevgiler… Sabır testim devam ediyor.

jess molho haberleri için

zeynep molho haberleri için