SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 06:20

SON HABERLER

Vartolu geri döndü! Çukur dizisinde eskiye mi dönüyoruz?

Televizyongazetesi/Detay
Show Tv’de Pazartesi akşamı 2. sezon 10. bölümü yayınlanacak olan Çukur dizisinin yeni tanıtımı dikkat çekti!

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil’in oynadıkları dizinin son bölümünde, Çeto, Salih’i çağırdığı mekruh yerde bir odanın içinde Saadet’i göstermişti.

Saadeti o halde gören Vartolu, deliye dönmüş ve Çeto’ya ‘ne istiyorsun?’ diye sormuştu.

Çeto’nun ne istediğini yeni bölümde göreceğiz ancak gelen fragmanda Salih’in dizinin ilk bölümlerindeki Vartolu Saadettin hallerine dönüşünü izleyeceğiz.

Medet’in “Bizim derdimiz Saadet abla değil mi? Gidelim, vuralım kıralım alalım’ sözü üzerine Vartolu, başka bir planı olduğunu ifade eden “Vurup kırıp riske atarak yapmayacağız ama bir ihtimal daha var…” sözleriyle merak uyandırdı.

Saçlarına eskisi gibi limon süren Vartolu, takım elbisesini ve cebinden eksik etmediği o mendili de yerleştirip Medet’in karşısına çıkıyor. Vartolu’nun yeniden döndüğü izlenimini yaratan bu görüntülerden sonra şimdi herkes Saadet’i almak için Vartolu’nun Yamaç ve diğer Koçovalılar’a ihanet edip etmeyeceğini heyecanla bekliyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çeto’nun elindeki en büyük kozu olan Saadet’i devreye sokması Vartolu’yu Salih’ten vazgeçmesine ve eski günlerdeki Vartolu’ya dönüşmesine neden olacak. Çeto’nun Vartolu’dan ne isteyeceği merakla beklenecek. Ersoy’u koz olarak elinde tutan Yamaç, onun aracılığıyla Karakuzular’ın planlarını öğrenmeye çalışırken, karşısında hiç beklemediği anda Veysel’i bulacak. Çeto, sadece Vartolu’yu değil, Celasun’u da kullanmak için yeni planlar yapacak ve Koçovalılar’la arasındaki mücadele kızışacak.

İlgili Haberler