Vatanım Sensin dizisi finalinde izleyicileri perişan etmek zorunda mıydınız?

10 Haziran 2018 Pazar, 09:57
Vatanım Sensin dizisi finalinde izleyicileri perişan etmek zorunda mıydınız?

Perşembe akşamı final yaparak izleyenlere veda eden Vatanım Sensin dizisine bir eleştiri daha geldi.

Cevdet ve Azize’nin ülkenin kurtuluşu için kurşuna dizilerek şehit düştüğü final bölümünde Türk Ordusu İzmir’e girerek Yunan askerlerini denize dökmüştü.

Posta gazetesi tv eleştirmeni Mesut Yar, final bölümüne yönelik dikkat çekici bir eleştiri yaptı:

EN İYİLER ARASINDA YERİNİ ALDI

“Vatanım Sensin”de (Kanal D) Cevdet ve Azize ile vedalaştık. Dizinin başından beri hürriyet vurgusunun yapıldığı dil bu sonu işaret ediyordu zaten… Bana göre “Vatanım Sensin” gelmiş geçmiş en iyi dönem dizilerinin ilk beşinde yerini alacaktır.

Derinlikli karakterleri, anlatım dili, renkleri, sesi ve müzikleriyle… Her bölümünde tüylerin ürperip gözlerin yaşardığı ve hakikate en yakın duran iş bulmak bana göre çok zor artık. “Vatanım Sensin” iyi bir fırsattı…

VATANIM SENSİN TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kendi adıma sakallarıyla bile oyunculuğun abecesini yazan Halit Ergenç’i, sette ve ekranda sadeliğin ve tevazuun resmini sergileyen Bergüzar Korel’i, Yüzbaşı Yakup ile efsane bir profil çizen Fatih Artman’ı, Filipos ile sınırları zorlayan Levent Can’ı hakikaten özleyeceğim. Bir de HiLeon fanlarını elbette!

Vatanım Sensin”de (Kanal D) bir mutlu son beklemiyordum tamam ama izleyeni son bölümde perişan etmek zorunda mıydınız? İzleyip de ağlamayan var mı bilemiyorum! Benim bakındıklarım ve notlarım bunlardı.”

vatanım sensin haberleri için