Vatanım Sensin dizisinin en nefret edilen adamı, halinden çok memnun!

18 Mayıs 2018 Cuma, 07:57
Vatanım Sensin dizisinin en nefret edilen adamı, halinden çok memnun!
‘Seyirciyi ikna ettim’

Kanal D’nin ‘Vatanım Sensin’ dizisinde General Filipos karakterini oynayan Levent Can, izleyicideki algının, rolünü başarıyla canlandırmış olduğunun bir kanıtı olduğunu söyledi.

Milliyet gazetesine konuşan Levent Can, “İzleyicideki algı, oynadığım karakterin başarılı bir şekilde canlandırılmış ol-duğunun, onları karaktere ikna etmişliğin bir göstergesi demek oluyor. Şunu söylemeliyim ki, ‘Vatanım Sensin’, parçası olmaktan gurur duyduğum bir prodüksiyon” açıklamasında bulundu.

‘Vatanım Sensin’ dizisinde acımasız Yunanlı general Filipos karakteriyle izleyenlerin hafızasında iz bırakmayı başaran oyuncu, durumdan memnun.

Aksan konusunda çok başarılı olduğu ekranda gözlemlenebilen oyuncu, “Aksan konusu, tam bir bıçak sırtı! Cümleye Rum aksanıyla başlayıp Ermeni aksanıyla devam etmek gibi tehlikeleri vardır bu işlerin… Projenin aksan danışmanı Ayşe Gülsevin Tamer hocamızın verdiği bilgiler, çok işime yaradı. Hayatım boyunca Türkçe’yi doğru telaffuz etmeye özen gösterdim. Bu projeyle kullandığım o Türkçe’den uzaklaşmam, farklı bir melodi peşine düşmem gerekti” diye konuştu.

Oyuncu, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Okan Yalabık gibi isimlerin yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde başarılı isimlerle rol almanın tadının farklı olduğunu ve enerjisinin de seyirciye geçtiğini anlattı.

VATANIM SENSİN TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Levent Can daha önce Ezel, Umutsuz Ev Kadınları, Kurtlar Vadisi Pusu ve İçerde dizilerinde izleyicilerin tanıdığı bir isim…

Oyunculukta her zaman çeşitliliğe inandığını anlatan Can, “Hep farklı işlerde, değişik roller aradım. Yaptığınız bir önceki projenin tekrarına düşmemek çok önemli. Neticede her zaman son yaptığınız işteki başarınız kadar iyisinizdir” diye konuştu.

levent can haberleri için

vatanım sensin haberleri için