SON DAKİKA
20 Eylül 2019 08:43

SON HABERLER

Verda tehlikede, Efe yaralanıyor! Şahin Tepesi dizisinde heyecanlı sahneler…

Atv’de bu akşam 5. bölümü yayınlanacak olan Şahin Tepesi dizisinin 3. tanıtımı ekrana geldi.

Zerrin Tekindor, Aybüke Pusat ve Boran Kuzum’un baş rolünde oynadığı dizide, Verda ve Efe arasındaki aşk kıvılcımları büyüyor.

Bu arada Verda’nın hayatı için tehlikeli bir durum oluşacak ve onu kurtaracak kişi de Efe olacak. Efe, Verda’yı kurtarmak için uğraşırken yaralanıyor.

İşte 5. bölüm özeti:

Mithat Şahin’in öldüğü gecenin sürpriz tanığı Balıkçı Arif, trafik kazası süsü verilmiş bir cinayete kurban gider. Son sözleri Demir’in aklına şüphe tohumları ekecektir. Mete, kardeşinin de desteğiyle Akdoralara karşı planlarını yavaş yavaş uygulamaya başlar. Cem’in başı Ayça yüzünden derttedir. Ortadan kaybolan kardeşini arayan Mehmet, köşke geldiğinde karşılaştığı Verda için büyük bir tehlike oluşturur.

Verda’yı Mehmet’in elinden kurtaran Efe yaralanır. Efe için endişelenen Verda’nın telaşı ve yardımı ikili arasında duygusal anların yaşanmasına neden olur. Bu anlar büyük aşkın habercisidir. Melek’in üretime geçmesi için hazırlanan sipariş formunu Demir’in onayladığını öğrenen Tuna büyük olay çıkarır.

Tuna’nın öfkesi Demir’in boşanma kararı almasına neden olacak kadar büyüktür. Yaşadıklarından bunalan Deniz’e, Cem’le geçirdiği güzel gün çok iyi gelir ama Deniz bu baskıya daha fazla dayanamayacağını anlamış ve herkesten habersiz yurtdışına gitmeye karar vermiştir. Bu karardan haberdar olan Mete’nin yapacağı yeni hamle köşkün ortasına bomba gibi düşecektir.

İlgili Haberler