SON DAKİKA
29 Eylül 2022 22:14

SON HABERLER

ÇUKUR 2.SEZON 3.BÖLÜM FRAGMAN ANALİZ – SESLİ ANALİZ

Dizi Analizleri bu sayfada

Televizyon ekranında yayınlanan tüm diziler, internette yayınlanan dijital diziler, Türk dizileri, yerli diziler, yabancı diziler… Diziler hakkında aradığınız her şey bu sayfada.

Fragman Yayınlandı ve gerçekten etkileyici sahneler vardı.

Fragmanın tek eksik yanı ok adar çok sahneyi kısa kısa kesip birleştirmişler ki hangi konu hangi sahneyle alakalı çözmek çok zor.

Dikkatimiz çeken ve bizi ilgilendiren en önemli olay. Yamaçın konuşması ve cumali ile yamaçın kavgaya tutuşmaları.

Yamaç nediyor. Çukuru alacam ama bana yardım edersen. Bunu cumaliye söylüyor gibi bize yansıtılmış. ama cumaliye öyle bir şey demesi mümkün değil. Bunu vartoluya söyleyebilir.

Hani o en son gördüğümüz cumali yamaç ve vartolu sahnesi vardı ya onun devamında olan bir durum bu.

Benim Aklıma vartolu diyor. Başka biri olabilir se bu kim olur çok ilginç olacağa benziyor.

Cmulai ile yamaçın kavga etmesinin sebebi ya sena ya da vartolu… Vartoluyu ekipte istemeyen cumali yamaçtan böyle bir teklif duyunca ona karşılık verebilir.

Bu sahneyi Yamaçı Cumaliden daha etkili kılmak için tasarlamış olabilirler. şu ana kadar ne kadar yamaç başrol görünsede cumali hep öndeydi. bu şekilde bir güç gösterisi şarttı.

Fragmandna Çöp arabalı bir kişi görünüyor. Aklımıza bu aliço mu diye geliyor ama Cumali de olabilir. Sonuç itibariyle gizlilik söz konusu.

Cumali Ve arkasından gelen meke ekibi. çok ilginç bir sahne di mi…. Bu bana göre cumalinin yamaç ile yaptığı planlardan biri. Mekeyi Biryere çekip. gizli gizli Konuşmak meke ile anlaşma yapıp. karakuzulardan bilgi almayı hedeflemek. belki de yamaç evdeki o konuşmayı meke yada celasun a da yapıyor olabilir.

Fragmanda dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama çok ama çok önemli bir durum ortaya çıkıyor gibi. Abiye Karteşi vurdurttun lan sen diyor meke. arkasından cumali Konuşma lan diyor.

Burda çok pis bir olay var….

Bu bölümde Metin ve saadet ile ilgili çok önemli gelişmeler olacak. Metin Gidebilir arkadaşlar.

Sena ile ilgili mahsun bu büyük fırsatı kaçırmayacak. Savaş kıvılcımları 3.bölümde oluşmaya başlayacak.

Bu dizi Haberler ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/cukur-detay

Çukur’un 34. Bölümünde; Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalıların ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak. Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

İnstagram – https://www.instagram.com/smyk_dizi/

Canlı Yayın Her Salı Günü Saat 20:00’de…

Videoyu Beğendiyseniz Kanalıma Abone Olabilirsiniz.

TeşekkürlerDizi analizleri, dizi fragmanları, dizi sahnelerinden görüntüler, dizi özel haberleri; setlerden son dakika gelişmeleri, setlerden en özel fotoğraf ve video görüntüleri ile dizi analiz sayfalarımız dop dolu.

Türk dizilerinin başarıları, reytinge yenilen diziler, yayından kaldırılan diziler, reytin haberleri, hangi oyuncu hangi diziye katıldı, hangi diziden hangi oyuncular ayrıldı, her türlü dizi detayı bu sayfada diziseverleri bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler