SON DAKİKA
1 Ekim 2022 16:18

SON HABERLER

Kendine İyi Bak 172. Bölüm

Kendine İyi Bak YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/H3OOOK

Kendine İyi Bak’ın 172. Bölümünde; Beslenme ve Diyet Uzmanı İpek Ağaca Özger “sağlıklı çerez” ve “ renkli pizza” tarifleri verirken, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özlem Gültekin kısırlık sebepleri ve tedavisine dair merak edilenleri anlattı. Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel’in pratik ütü yapmanın püf noktası, doğal saç boyası tarifi, dudak üstü tüylerden kurtulmaya yardımcı doğal öneriyle konuk olacağı programda Fizyoterapist ve Öğretmen Estetisyen Feray Kılıç ile Diyetisyen Rabia Öner bölgesel incelmeye yardımcı lazer lipoliz uygulamasının detaylarını verdi.Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak artık hafta içi her gün sizlerle!

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak yeni yayın döneminde, yeni saatiyle hafta içi her gün sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak hafta içi her gün 08.15’te Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler