ÇUKUR 2.SEZON 2.BÖLÜM 2.FRAGMAN ANALİZİ – SESLİ ANLATIM

Dizi Analizleri bu sayfada

Televizyon ekranında yayınlanan tüm diziler, internette yayınlanan dijital diziler, Türk dizileri, yerli diziler, yabancı diziler… Diziler hakkında aradığınız her şey bu sayfada.

SELAMLAMA SİSTEMİMİZ HAKKINDA.
ÇOK SAYIDA KATILIM OLDUĞU İÇİN BİR ÖNCEKİ VİDEODAKİ YORUMLARDAN 5 ARKADAŞIMZA SELAM GÖNDERECEĞİZ.

Evet Arkadaşlar 1.bölümde boş bırakılan yerler bu bölümde doldurulacak gibi görünüyor. çünkü cumali ve yamaç Konuşmaları önümüzü açacak nitelikte olacak. ama bu tam olarak gerçekleşmeyecek.

Bildiğimiz gibi Yamaç İle cumali arasında gerginlik olacağını biliyorduk. Bu durumum Sena konusu oldugunu tahmin etmiyorduk. Cumali yamaç arasındaki bu sena konusu gerginlik sebebi gibi görünsede yamaç mantıklı hareket etmek zorunda. Cumalinin sözünden çıkmamalı.

Vartoluyu görüyrouz. Vartolu birşeyler peşinde… Bir otel önünde bekliyor. Zaten camdaki yazıdan oranın bir otel olugunu anlayabiliyoruz. Vartolu kimi takip ediyor. Otelde kim olabilir. Senayı mı takip ediyor.

Mahsun ile sena son sahnede karşı karşıya kalıyor. Burda Vartolu devreye girecekmiş gibi görünüyor. Ama dikkatinizi çekti mi bilmiyorum. Sena kapıyı açtığında ki bakışı hiç te yeni birini görüyor muş gibi deği di aynı keza mahsun un da bakışları öyle. Burda önceden bir tanışıklık mı var sorusu aklımıza geliyor. Böyleyse. Sena Mahsun u içeri alabilir.

Yamacım bir tek o kaldı demesi. ne üzerine çok çelişkili bir durum ama ondan önce fragmanda bir çatışma görüyoruz. bu çatışmada yamaç kendini yem olarak kullanıyor gibi görünüyor hedef ordaki adamları belirli bir yere çekmek olabilir. geri kalanını cumali halledecek.

Yamaç sena ile ilgili cumaliyle ciddi bir şekilde de konuşacaktır. birtek o kaldı derken kimden bahsediyor sena ise diğerleri bulundu gibi bir durum ortaya çıkıyor.

Ama benim düşüncem Vartolu için bunu söylüyor. Daha fazla adam olmayacak diyor sadece vartolu bir tek o kaldı. Vartolu da bizim işimize yarayacak vartoluyu bulmak için cumaliden bahsediyor. Şimdi merak ettiğiniz buluşma 2. bölüm gerçekleşecek gibi görünüyor.

Zaten sena ve deren Aliçonun yanına gittiğinde Yerinde bulamıyorlar. Aliço ortada yok. daha öncesinde cumali de orda görünüyordu. 2.bölümde göreceğiz artık. Aliçoyu Cmulai mi kaldırdı.

2.Bölüm Sonrası Görüşmek üzere kendinize iyi bakın…

hoşçakalın.

EN GÜZEL SELAM YORUMU YAPAN 5 KİŞİ ARASINA GİREBİLİRSİN.
VİDEODA YOKSAN DİĞER VİDEO İÇİN ŞANSIN VAR DEMEKTİR.

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

LOGİTECH MOUSE ÇEKİLİŞİ (31 MART 2018)
https://gleam.io/KaHML/logitech-m185-mouse-ekl-2-kye
AKSİYON KAMERA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI https://gleam.io/competitions/YnLZs-videomda-tanttm-a1101-hd-pranha-aksiyon-kamera-ekilii

► ANDROİD UYGULAMAMIZ YAYINDA !!
İNDİRME LİNK ; https://my.mobiroller.com/downloadAPK/Index?apk=127397142516.apk

► SMYK DİZİ , Kanalından herkese selamlar. İzleyeceğiniz DİZİ ANALİZleri genel ve özel tahminlerden ibarettir. Heyecanı arttırmak ve olası durumları değerlendirmek için oluşturulmuştur.
►Video Kalitesi ve Konu yelpazesi Gün Geçtikçe üst seviyede olacaktır.
►Sizlere elimden geldiğince eğlenceli içerikler üretmeye çalışıyorum. Kanalımı beğendiysen 3 saniyeni ayırarak abone olabilirsin . Görüşmek Üzere .
►Videolardaki adı geçen olaylar ve kişilerle ilgili olan bulgular sadece kendi düşüncelerimdir. ŞİMDİ,

►ŞU AN SADECE İNSTAGRAM HESABIMDAN smyk_dizi
TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

DİĞER UYGULAMALARI KULLANIYORUM AMA ŞU AN SADECE İNSTAGRAMDA AKTİF’İM.Dizi analizleri, dizi fragmanları, dizi sahnelerinden görüntüler, dizi özel haberleri; setlerden son dakika gelişmeleri, setlerden en özel fotoğraf ve video görüntüleri ile dizi analiz sayfalarımız dop dolu.

Türk dizilerinin başarıları, reytinge yenilen diziler, yayından kaldırılan diziler, reytin haberleri, hangi oyuncu hangi diziye katıldı, hangi diziden hangi oyuncular ayrıldı, her türlü dizi detayı bu sayfada diziseverleri bekliyor.