SON DAKİKA
9 Aralık 2022 06:05

SON HABERLER

Yalancılar ve Mumları dizisi bitti ancak Ceren Moray final şokunu hala atlatamadı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay-2014-2017 yılları arasında yayınlanan ‘O Hayat Benim’ dizisinde canlandırdığı ‘Efsun’ karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan yetenekli oyuncu Ceren Moray daha sonra rol aldığı Star TV’deki Avlu dizisinde ise kariyerinde sıçrama yaşadı.

Dizide ‘Azra’ karakterini canlandıran oyuncu yeteneğiyle de pek çok kişiyi kendisine hayran bıraktı. Avlu’dan sonra bir süre ekranlara ara veren Ceren Moray bu arada Exxen  dijital platformu için Olağan Şüpheliler dizisini çekti.

Proje seçiminde ince eleyip sık dokuyan oyuncu yeni sezon için kararını Fox TV dizisi Yalancılar ve Mumları’nda  kılmıştı.

Yalancılar ve Mumları dizisi gerek oyuncu kadrosu gerekse hikayesiyle ekranlara iddialı giriş yaptı. Ancak, Ceren Moray, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Melike Güner, Burcu Gölgeder, Feyyaz Duman ve İsmail Demirci gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan Yalancı ve Mumları dizisinin ekran macerası çok uzun sürmedi.

Düşük reytinglerinden dolayı 5. bölümüyle final yapan dizinin erken final kararı tüm ekipte şaşkınlık yarattı. Şu sıralar dinlenen Ceren Moray yaptığı açıklamada; “Bizim için de çok erken bir final oldu, tüm ekip olarak şoke olduk. Seyirci daha farklı bir iş istedi galiba, bu sene böyle olsun” açıklamasını yaptı.

Senaryo seçimlerine çok dikkat ettiğini belirten oyuncu, “Yalancılar ve Mumları’nı doğum sancısı gibi aylarca okudum ve çalıştım, erken bitmesine çok üzüldüm” şeklinde konuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler