Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını dizi ekibi sezonu eğlenerek tamamladı!

Yalı Çapkını dizi ekibi sezonu eğlenerek tamamladı!

tarafından ker_def

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği ve Star TV’nin etkili projelerinden olan Yalı Çapkını ekibi, ikinci sezonlarının bitişini kutlamak için bir araya geldi!

İlk sezonunda muhteşem bir başarı yakalayan ve en iyi çıkışı gerçekleştiren dizi olması ile Yalı Çapkını dizisi çok konuşulmuştu. Ancak ikinci sezonun başlarında hikaye olarak izleyicileri yeterince tatmin edemeyen Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti dizisi ile rekabetinde geriye düştü ve ciddi bir izleyici kaybı yaşadı.

Yine de sezonu etkili bir hikaye ve ortalamanın üzerinde gerçekleşen reytingler ile tamamlayan Yalı Çapkını dizisi, üçüncü sezonda da yoluna devam edecek.

Güçlü oyuncu kadrosu, yurtiçi ve yurtdışı başarılarıyla ekrana damga vuran Yalı Çapkını’nın sezona veda etkinliği gerçekleşti.

Oyuncuların, set ekibinin, yönetmen Burcu Alptekin’in ve yapımcı Onur Güvenatam’ın da katıldığı etkinlikte ekip sezonun yorgunluğunu geride bıraktı.

Etkinlikten geriye eğlenceli anlar kaldı. Afra Saraçoğlu’nun baterinin başına geçmesi ve tüm ekibin eğlendiği anlar ise sosyal medyada gündem oldu.