SON DAKİKA
25 Haziran 2019 12:55

SON HABERLER

Yamaç delirdi! Çukur sezon finalinde Yücel’in korkunç ölümü!

Televizyongazetesi/Detay – Show TV’de 27 Mayıs Pazartesi akşamı muhteşem bir geceyle sezon finali yapacak olan Çukur dizisinin 2. sezon 34. bölüm tanıtımında Yamaç’ın yaşadıklarının hesabını acı bir şekilde aldığı görüldü.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili ve Ercan Kesal’ın oynadıkları dizinin sezon finalinde Yamaç, Yücel’i bulup onu fena hırpalıyor.

Sena, Akşın ve Aliço’nun hesabını soran Yamaç, onların hiç bir suçu olmadığını söyleyerek Yücel’i bağladığı mekana benzin döküp yakıyor.

Yamaç, evden çıkmadan önce “Gittiğin yerde Baykal’a, Çeto’ya, Mahsun’a beni sor. Benim kim olduğumu çok iyi biliyorlar” diyerek evi ateşe veriyor.

Yamaç’ın, yaşadıklarından sonra iyice delirdiği ve intikamını çok acı bir şekilde aldığı bu sahnede, uzakta oturup evin patlayışını izlediği sahne dikkat çekti.

İşte Çukur 2. sezon 34. bölüm sezon finali tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yamaç, eline üçüncü bir siyah zarfın geçmesiyle deliye dönecek. Çukur’dakiler dört bir yanda Aliço’yu bulmak için seferber olacak. Emin adımlarla planını harekete geçiren Yücel, Timsah ile ittifak kuracak. Bu sırada Celasun’un geçmişte yaptığı bir hata, Meke’yle ikisini Azer’le yüzleştirecek. İkilinin büyük bir tehlike yaşayacağı bölümde, seyircilerin ilk sezondan bu yana büyük merakla bekledikleri Akın Koçovalı da hapishaneden tahliye olmak için gün sayacak. Cumali, babasının kaybıyla yıkılan Damla’nın yanında olabilmek için elinden geleni yaparken Damla, iki tercih arasında kalacak. Sena ve Akşın’ın kayıplarının ardından yeni bir kaybın yaşanması Çukur’da hiçbir şeyi eskisi gibi yapmayacak ve tüm dengeleri alt üst edecek.

İlgili Haberler