SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 14:31

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 1 Ağustos Perşembe 151. bölümde heyecan ve eğlence var!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 151. bölümüyle 1 Ağustos Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“OYUN DELİKLİ FRİZBİ” adlı birinci oyunda yarışmacılar en fazla yıkanmış tabağı sepette biriktirmeye çalışacaklar. “Bir elmanın iki yarısıyız, oyunların hastasıyız.” diyenlerin oyunu “AŞKIMIZIN MEYVESİ”nde ise yarışmacılar eşleriyle birlikte dudakları arasına sıkıştırdıkları elmaları en kısa süre içerisinde taşımayı deneyecekler.

“OYUN İP PEŞİNDE” adlı üçüncü oyunda kütüğe sarılmış olan uzun bir ipe bellerindeki halka ile bağlı olan erkek yarışmacılar, ipi takip ederek, dolanmadan ve düğüm olmadan bitiş noktasına varmaya çalışacaklar.

“SULU DOMİNO” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar 150 saniye içinde en fazla bardağı dizmeye ve dizdikleri bardaklarla kusursuz bir domino oynamayı deneyecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 151. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 1 Ağustos Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler