SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 12:55

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 128. bölümüyle 30 Mayıs Perşembe Fox TV’de

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 128. bölümüyle 30 Mayıs Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PROFİLO DAYANIKLILIK OYUNU ÇAMAŞIR ASMA” adlı birinci oyunda yarışmacılar koşu bandı üzerinde iken, çamaşır makinesinde bulunan 12 parça çamaşırı en kısa zamanda ipe asmaya çalışacak. “TOPUK TIKIRTISI” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar ayaklarında topuklu ayakkabılar ile engelli parkurda 3 turu en kısa zamanda bitirmek için rekabet edecek. “SÜRÜNGEN” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar eşlerinin verdiği süre içerisinde parkurun içinden sürünerek geçerek, iki turu tamamlamaya çalışacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 128. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 30 Mayıs Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler