SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 10:09

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 18 Ağustos Pazar 158. bölümde neler yaşanacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 158. bölümüyle 18 Ağustos Pazar saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“DELİKLİ FRİZBİ” adlı birinci oyunda yarışmacılar sepette en çok yıkanmış tabağı biriktirmeye çalışacaklar. “NINJA” adlı ikinci oyunda erkekler gözleri kapalı halde karşılarında asılı duran kareleri eşlerinin yönlendirmeleriyle bulup, ellerindeki sopayla kırıp düşürmeyi deneyecekler.

“CIRTLI TOTO” adlı üçüncü oyunda eşler, şortlarıyla en fazla topu taşımak için rekabet edecekler. “DALARIM BİLİRSİN” adlı final oyununda ise yarışmacılar, kafalarını en uzun süreyle suyun içerisinde tutmayı deneyecekler.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 158. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 18 Ağustos Pazar saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler