SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 07:35

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 22 Haziran Cumartesi 134. bölümüyle Fox TV’de

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 134. bölümüyle 22 Haziran Cumartesi saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PROFİLO DAYANIKLILIK OYUNU ÇAMAŞIR ASMA” adlı birinci oyunda erkek yarışmacılar 12 parça çamaşırı en kısa sürede asmak için yarışacak. “BAŞIMIN TACI” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar eşlerini deve güreşi pozisyonunda omuzlarına alacak ve rakiplerinden daha fazla sayıda oturup kalkmaya çalışacak. “SÜRÜNGEN” adlı son oyunda ise kadın yarışmacılar divana benzer beşgen şeklindeki parkurdan sürünerek geçecek ve iki turu tamamlamaya çalışacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 134. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 22 Haziran Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler