SON DAKİKA
21 Eylül 2019 00:56

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 5 Eylül Perşembe 170. bölümde neler yaşanacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 170. bölümüyle 5 Eylül Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“PATLAYAN BALON” adlı birinci oyunda yarışmacılar balon patlatmaya çalışacaklar.

“KUTU KULE” adlı ikinci oyunda kadınlar tek ellerini kullanarak 10 kutudan kule yapmayı deneyecekler, erkekleri ise eşlerinin dizdikleri kuleleri iddia süresi içerisinde devirmek için yarışacaklar.

“ÇİĞ KÖFTE” adlı üçüncü oyunda yarışmacılar 60 saniye içerisinde en fazla çiğ köfteyi yemeye çalışacaklar.

“KADIN VOLE” adlı final oyununda ise erkekler eşlerine topları atacaklar, kadınlar ise gelen toplarla gol atmaya çalışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 170. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 5 Eylül Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler