SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 07:17

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 6 Ağustos Salı 154. bölümünde büyük heyecan!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 154. bölümüyle 6 Ağustos Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EŞ TAŞIMA” adlı birinci oyunda erkek yarışmacılar en uzun süreyle eşlerini kucaklarında taşımaya çalışacaklar.

“YUMUŞAT YAPIŞTIR” adlı ikinci oyunda erkekler, göğüsleriyle karşılarında bulunan mini futbol kalesine top atmayı deneyecekler.

“ROMANTİK KOCA” adlı üçüncü oyunda kadınlar eşlerini yönlendirecek, kendilerine meyve servisi yapmalarını sağlayacaklar.

“UNLU PİNPON” adlı final oyununda ise yarışmacılar unlu bardaklar içerisinde bulunan pinpon toplarını üfleyerek bardaklardan çıkarmaya çalışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 154. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 6 Ağustos Salı saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler