SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 07:35

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 8 Ağustos Perşembe 155. bölümde büyük rekabet!

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 155. bölümüyle 8 Ağustos Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“EL ARABASI” adlı birinci oyunda erkek yarışmacılar şınav pozisyonunda dururken, kadın yarışmacılar eşlerinin ayak bileklerinden tutarak onları bir el arabası gibi tutmaya çalışacaklar.

“EŞLİ BALON TAŞIMA” adlı ikinci oyunda yarışmacılar balonları yere düşürmeden kafese atmayı deneyecekler.

“ÇİĞ KÖFTE” adlı üçüncü oyunda, 90 saniyede eşinin iddia ettiği miktardaki çiğ köfteyi ağzında toplamayı başaran yarışmacılar, oyununun kazananı olacak.

“OYNAK KADEH” adlı final oyununda ise kadınlar 5 metre mesafeden, sepette bulunan hentbol toplarını fırlatarak, askıdaki kadehleri vurup kırmaya çalışacaklar.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 155. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 8 Ağustos Perşembe saat
20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler