SON DAKİKA
18 Eylül 2019 16:45

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 11 Eylül Çarşamba 108. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar 108. Bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Başarılı gidişatını sürdüren dizinin kadrosuna son olarak Arzu Yanardağ da katıldı. Dizinin 11 Eylül Çarşamba günü 108.bölümü ekrandaki yerini alacak. Videodan 108. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Tekin, sinir krizi geçiriyor!

Tekin, Meryem’in Levent’e olan aşkını kendi kendine yaptığı konuşma sonrasında şahit oluyor! Meryem’e verdiği telefonda attığı her adımı takip edecek olan Tekin, Levent’e karşı bir kez daha rest çekiyor. Ancak Levent’in Tekin’i aramasıyla olaylar iyice çıkmaza giriyor ve Tekin, sinir krizi geçiriyor. Meryem, kendisini koruyabilecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de!

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler