SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 09:07

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 12 Temmuz Cuma 70. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D’nin hafta içi yayınlanan günlük dizisi Yaralı Kuşlar, ilgi görmekte… Dizi haftanın son günü olan 12 Temmuz Cuma, 70. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak. İlk detaylar ortaya çıktı.Yaralı Kuşlar 70. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz. Meryem, Melis ve Levent’in birbirine yakınlaşmasına katlanamıyor!

Ömer, annesini sayıklamaya başlar ve Meryem’e annesi hakkında sorular sorar. Meryem, Ömer’e ne söyleyeceğini bilemez. Melis, Levent’le sürekli Levent’le yakınlaşmanın yollarını arar. Meryem ise bu anları görmemek için kaçmaya çalışır. Melis’in Meryem’e olan baskısına karşı çıkan Levent, genç kızın kendisi için değerli olduğunu söylemekten kaçınmaz. Bir diğer taraftan Ömer’in annesinin ortaya çıktığını haber veren Neriman, apar topar Meryem’i evlerine çağırır. Meryem, bu büyük tuzağa düşecek mi? Tekin, kurduğu planla Ömer’i almayı başarabilecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 17.15’te Kanal D’de

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur)

İlgili Haberler