SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 14:18

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 17 Mayıs Cuma 35. bölümde Efe’nin yaşadığını Melis öğreniyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisinin 35. yeni bölümü izleyicilerle 17 Mayıs Cuma günü buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Hülya, Efe’nin yaşadığını Melis’e söylüyor! Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana geliyor.

Melis, Levent ve Meryem’in yakınlaştığının farkındadır ve bu durumdan hiç hoşlanmaz. Hülya ise Kudret’ten Efe’nin yaşayıp yaşamadığını öğrenmek ister. Kudret, gerçeği itiraf eder ve Efe’nin yaşadığını söyler. Hülya bu gerçeği tek başına kaldıramaz, kardeşi Melis’le bu sırrı paylaşır. Melis ise Hülya’nın söyledikleri karşısında hayatının şokunu yaşar. Ömer’in Levent’in oğlu olduğu ortaya çıkacak mı?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de!

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler