SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 10:25

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 2 Ağustos Cuma 85. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranında hafta içi gündüz saatlerinde yayınlanmakta olan Yaralı Kuşlar dizisinin yeni bölümü izleyicilerle 2 Ağustos Cuma günü buluşacak. 85. Bölümün Fragmanı yayında! Detayları videoda bulabilirsiniz. Nurgül, Ömer’i Almanya’ya mı götürüyor?

Levent, Ömer’in konaktan gidişiyle adeta yıkılır. Meryem de Ömer’le birlikte konaktan ayrılır. Nurgül, Ömer’i ve Meryem’i konaktan çıkardıktan sonra Ömer’i Almanya’ya götürecek mi? Meryem, Ömer’den nasıl ayrılacak? Levent’in Meryemlerin eve geldiğinde Tekin’i ve herkesi bir arada gördüğü manzara ise büyük bir soru işaretidir. 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler