SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 21:07

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 25 Haziran Salı 57. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D’nin günlük dizisi Yaralı Kuşlar, izleyiciyi sürüklemeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümü 25 Haziran Salı günü ekrandaki yerini alacak. 25. bölümde neler olacağı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Fragmanda önemli bilgiler var.
Levent, Meryem’i Durmuş’un elinden kurtarabilecek mi? Videodan yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Meryem’den haber alamayan Levent, Ayşe ve Cemil harekete geçerler. Her yerde Meryem’i arayan Levent, genç kızı bulabilmek için çabalar. Ulviye ise Melis’in hedefinde Levent’in olduğunun farkındadır. Levent, Meryem’in nerede olduğunu öğrenmek için Tekin’in ofisine gider. Ancak, Meryem hiç tahmin edemeyecekleri bir yerde çıkar. Durmuş, Meryem’e vuracakken Levent engel olur. Meryem’in kabus dolu günleri bitecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de…

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur),

İlgili Haberler