SON DAKİKA
17 Eylül 2019 17:16

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 27 Ağustos Salı 97. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranında hafta içi yayınlanmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar 97. Bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünü 27 Ağustos Salı günü izleyebilirsiniz. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Levent’in bıçaklanması konakta şok etkisi yaratıyor!

Levent hapishanenin tuvaletinde baygın bir halde yatmaktadır. Onu bulan Mehmet şok içinde kalır. Levent’in öldüğünü düşündüğünü anlarız. Panik bir halde yardım ister. Bekir ise Tekin’e haberi uçurur. İş tamamdır. Tekin’in keyfi iyice yerine gelir. Bu sırada kötü haber önce Cemil’e ulaşır. Cemil bunun yüküyle harekete geçer.

Cemil konağa gittiğinde durumu açıklar. Bahadır ve Meryem yıkılır. Ulviye de duymuştur olanları. Feryat figan yıkılır. Yok yere, masumken oğlunun canına kıyacaklarını düşünür. Meryem daha da kötü olmuştur. Tekin’in kendisine söylediklerini düşünür. Bunun arkasında o vardır. Hemen yüzleşmek için mesaj atar. Bahadır ve Cemil Levent’i görmek için hapishanenin revirine giderler. Levent daha iyidir onların yanında güçlü durmaya çalışır. Doğan ise Oya’ya, Ayşe ve Cemil’in evliliğin sahte olduğunu söylemiştir. Oya kendisinden detaylı bilgi almak ister. Oya öğrendikleriyle ne yapacaktır? Doğan’a inanıp Cemil için mücadele edecek midir? Sonunda Meryem ve Tekin karşı karşıya gelir. Tekin kararlıdır. Yaptığı şeyi inkar etmez. Meryem’e karar vermesi için akşama kadar süre verir. Ya kendisiyle evlenecektir ya da Levent ölecektir. Meryem’in kararı ne olacaktır? Levent’in yaşaması için ondan vazgeçmeyi göze alacak mıdır?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de!

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana geliyor.

Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler