SON DAKİKA
17 Haziran 2019 11:35

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 27 Mayıs Pazartesi 41. bölümde Meryem konaktan gönderiliyor mu?

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana gelmeye devam ediyor. Yaralı Kuşlar dizisinin 41. bölümünde yaşanacakların detayı ortaya çıktı.

Yaralı Kuşlar 41. Bölüm fragmanında Melis ve Hülya, Meryem’i konaktan gönderebilecek mi? Bu sorunun yanıtını 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümde bulabilirsiniz. Videodan 41. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Hülya, uyanır uyanmaz Ömer’i görünce iyice öfkelenir. Elindeki sürahiyle küçük çocuğu korkutan Hülya, amacına ulaşmak için sabırsızlanır. Levent ise Meryem’le daha da yakınlaşır. Melis, Levent’in Meryem’e yaklaştığını görünce hemen duruma müdahale oluyor. Ulviye, mücevherleri temizleteceklerini söyler, Hülya ve Melis’in hedefinde ise Meryem vardır. Abla-kardeşin yeni planı ne olacak? Meryem, konaktan gönderilecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de!

DETAYLAR

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler