SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 17:09

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 3 Temmuz Çarşamba 63. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar büyük ilgi görüyor. Dizinin 3 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak olan 63. yeni bölümü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak?! Doğan, Ayşe’yi vuracak mı? Videodan 63. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Cemil, Ayşe’nin Doğan’la evlenmesini istemeyince Safiye’den Ayşe’yi kendisine istiyor. Ayşe, Cemil’le evlenmeyi kabul eder. Doğan ise bu durumu kabullenemez. Levent ve Meryem ise evlilik haberini Ulviye ve Melis’e söylemek isteyince Melis bu durumu yanlış anlar. Ayşe ve Cemil’in evleneceğini öğrenen Doğan eline silah alır ve Ayşe’ye doğrultur. Doğan Ayşe’yi mi vuracak yoksa Cemil’i mi? 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 17.00’da Kanal D’de

 Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de….

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur),

İlgili Haberler