SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 20:11

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 31 Temmuz Çarşamba 83. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar 83. Bölümüyle 31 Temmuz Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak edilmekte.Fragmanda detayları bulabilirsiniz. Yeni bölümde Nurgül, Levent’e yakalanıyor mu?

Ömer, Meryem’den ve Levent’ten ayrılmanın verdiği endişeyle kabuslar görmeye başlar. Nurgül ise Ömer’i görmek için yine konağa gelir. Levent, her ne kadar hislerinden emin olmasa da Nurgül’ün Ömer’in annesi olduğunu ancak DNA testi sonucuna göre kabul edecektir. Oya’nın şirkete gelişi Ayşe’yi şaşırtır. Oya’nın Cemil’e olan yaklaşımı genç kızın duygularını sarsar. Nurgül’ün yaptığı gizli telefon görüşmesini duyan Levent, Nurgül’ün gerçek yüzünü öğrenecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler