SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 23:52

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 32. bölüm fragmanında Melis kıskançlık krizine giriyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuşlar 32. Bölümüyle 14 Mayıs Salı günü izleyicilerle saat 16.00’da Kanal D ekranında buluşacak. Melis, Meryem ve Levent’in güzel bir akşam geçirmesini sindiremez! 32. bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Levent, Meryem ve Ömer ile geçirdikleri güzel akşamın hayalindedir. Yaşananların mutluluğu hala üzerinde etkisini sürdürmektedir. Bu mutluluğu kabullenemeyen birisi vardır: Melis… Melis, kıskançlık krizine girer ve Meryem’i Levent’ten uzaklaştırmanın yolunu arar. Bunun için kullanacağı kişi olan Tekin’i devreye sokar.

Bu sırada konağa Meryem’in babası gelir. Babasını karşısında gören Meryem çok şaşırır.

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de!

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana gelecek.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler