SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 10:01

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 33. bölüm fragmanında Levent, Meryem ile Tekin’i el ele görüyor!

Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmakta olan günlük dizi Yaralı Kuşlar 33. Bölümüyle 15 Mayıs Çarşamba günü ekrandaki yerini alacak. Levent, Meryem ve Tekin’i el ele görüyor! Dizinin yeni bölümünden görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Melis, Meryem ve Levent arasındaki yakınlaşmayı engellemek için yaptığı planlarda başarı olur. Tekin, Meryem’i bir şekilde yemeğe çıkarır. Melis ise Levent’in Tekin ve Meryem’i görmesini sağlar. Levent, tam da Meryem’e güveniyorken gördüğü manzara karşısında şok olur. Tekin’in Meryem’le arasında olan yakınlaşmayı gören genç adam adeta yıkılır. Melis ise şimdilik amacına ulaşmıştır. Bir diğer taraftan Doğan, Ayşe’nin başına bela olmaya devam eder.

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de!

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana gelecek.

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler