SON DAKİKA
3 Ekim 2022 23:10

SON HABERLER

Yargı dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz’den muhteşem birincilik başarısı!

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Yargı dizisinde Pınar Deniz çok başarılı bir iş çıkardı. Ceylin karakterini canlandıran oyuncu, geniş bir izleyici kitlesinden de destek görüyor.

Pınar Deniz’in yükselişi sadece dizideki muhteşem performansı ile sınırlı değil. Oyuncunun sosyal medyada daha fazla konuşulması, daha fazla takipçiye hitap etmesinin yanı sıra IMDB’nin listesinde de birincilik elde etmesi önemli bir başarı oldu.

‘Yargı’ dizisindeki oyunculuğuyla ses getiren; güzelliği ve başarısıyla son yılların yükselen yıldızlarından Pınar Deniz, oyuncularla ilgili dataları tutan dünya çapında bilinirliği olan IMDB’nin listelerinde de yükseliş sergiledi. Oyuncu,  11 milyonu aşkın ismin yer aldığı dünya sıralamasında 220. oldu.

Yer aldığı projelerdeki başarılı oyunculuğuyla son dönemin en çok konuşulan kadın oyuncularının başında gelen Pınar Deniz, geçtiğimiz ay IMDB’nin Türkiye sıralamasında 1. olduktan sonra şimdi de 11 milyonu aşkın uluslararası isimden oluşan dünya sıralamasında 220. oldu.

Deniz, bu yükselişiyle dünya sıralamasında ilk 250 isim arasına girmeyi başaran 12. Türk oyuncu olurken Türkiye sıralamasındaki 1.’liğini de koruyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler