Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yarışmayı hangi ünlü kazandı? Yaparsın Aşkım 102. Bölüm Yılbaşı Özel

Yarışmayı hangi ünlü kazandı? Yaparsın Aşkım 102. Bölüm Yılbaşı Özel

tarafından ker_def

Sunuculuğunu sevilen oyuncu İlker Ayrık’ın üstlendiği Fox’un büyük beğeni ile izlenen yarışma programı “Yaparsın Aşkım” 31 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelen yılbaşı özel bölümünde ünlü çiftleri ağırladı. Demet Akalın- Okan Kurt, Berkay- Özlem Ada Şahin, Suat Sungur-Ahu Sungur çiftlerinin yarıştığı Yaparsın Aşkım yılbaşı akşamına büyük renk kattı. Yaparsın Aşkım Yılbaşı Özel bölümünde finalde Berkay-Özlem ve Demet-Okan çiftleri yarıştı. Vip minübüs ödülünü kazanan ise Berkay-Özlem çifti oldu. Videodan final anlarının detaylarını izleyebilirsiniz.

PROGRAMDA YAŞANANLARDAN BAZI DETAYLAR ŞÖYLE:

Eşi Berkay Şahin’in doğum gününü pasta gelince hatırlayan Özlem Hanım, Demet Akalın tarafından protesto edildi.

İlker Ayrık ile sohbet ederken Okan Kurt’un alnına yeni botoks yaptırdığını ağzından kaçıran Demet Akalın’ın bu itirafı çok konuşuldu. Eşinin açıklamasına yalan haber diye itiraz eden Okan Kurt, başının ağrısı için iğne yaptırdığını iddia etti.

Kafasıyla un dolu balonlarını patlatıp, sapan atan ve eşi Demet Akalın’ı uzun süre kucağında taşıyan Okan Kurt dikkatleri üzerine çekti. Ünlülerin daha önce tanık olmadığınız renkli anları, kahkaha ve eğlence Yaparsın Aşkım yılbaşı özelde izleyicilerle buluştu.