SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 03:36

SON HABERLER

Yasak Elma 18. Bölüm Fragmanı İzle

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın 15 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak 18. bölümünde heyecanlı gelişmeler izleyiciyi bekliyor. Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un oynadıkları dizinin 17. bölümü, herkesin içinde Zehra’nın, Zeynep ve Alihan’ın öpüştüklerini gördüğünü söylemesiyle bitmişti. Yeni bölümde bu açıklamadan sonra Zeynep partiyi terkediyor. Cem ise Alihan’dan hesap soruyor. Cem, Zeynep’e olan hislerini anlattığında suskun kaldığını hatırlatarak, “Aşk değil seninki Alihan, düpedüz kazanma hırsı” sözleriyle Alihan’a kızıyor.

Videodan 18. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz…

Ertesi gün iş yerinde karşılaştığı Alihan’a bir tepki de Zeynep’ten geliyor. Zeynep, Alihan’a “Ben Cem gibi bir adamı üzdüğüme mi yanayım, yoksa kendi rezilliğime mi yanayım” diye soruyor.

Alihan ise kendinden son derece emin bir şekilde “Ya da hala beni deli gibi sevişine mi yanasın!” sözleriyle durumdan pek de rahatsız olmadığını gösteriyor.

Alihan’ın bu pervasız tavrı nedeniyle, Zeynep’e yaşattığı durumun hiç umurunda olmadığı yorumunu yapan izleyiciler, artık Alihan’a çok kızıyorlar.

Bu arada Cem, Zeynep’ten vazgeçmeyeceğini ve mücadele edeceğini söylüyor.

Ender de eline düşen kozu kullanma peşinde. Alihan’ın ablasıyla konuşan Ender’in planı merak edildi? Bu konuşmanın ardından Alihan’ın ablası Zeynep’le konuşmak istiyor…

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosunu ise Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme alıyor.Yasak Elma her Pazartesi saat 20.00’de Fox’ta!

Oyuncuları:
Eda Ece
Onur Tuna
Şevval Sam
Sevda Erginci
Kıvanç Kasabalı
Talat Bulut
Yasak Elma dizisi konusu:

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yasak Elma’da kim kimdir?

Talat Bulut
Halit Argun
Türkiye’nin en zengin adamlarından biridir. İyi, çalışkan ve saygın bir iş adamıdır. Tek sorunu çapkınlığıdır. Güzele, gençliğe çok meraklıdır. Yanında hep bakımlı ve güzel bir kadın görmeye alışmıştır. Evli olduğu kadınlara boşanırken tek kuruş vermeyen, mücevherleri bile kendi özel kasasında korumaya alan garantici biridir. Kadınların ilgisi olmadan yaşayamaz ve kadınlar tarafından ilgi görmek ve sevilmek ister.

Şevval Sam
Ender Argun
Sosyetik tanımının sözlükteki gerçek karşılığı ve tam bir cemiyet kadınıdır. Güzelliğinin doruğundayken de Halit Argun gibi çapkın, evli ve milyarder iş adamının yanına sekreter olarak girmeyi başarmıştır. Enerjisi, becerisi, çalışkanlığı ve kadınlığıyla da yıllardır hayalini kurduğu hayata Halit’ten hamile kalarak ve bunu bir süre gizleyerek kavuşmuştur. Paraya ve güce aşıktır.

Onur Tuna
Alihan Taşdemir
İstanbul’un en gözde ve en yakışıklı bekarıdır. Gittiği her yerde dikkatleri üzerine toplar. Kadınlar etrafında pervanedir. Mükemmeliyetçidir, asla hata kabul etmez. İşince acımasızdır, ikinci bir şansı asla vermez. Hayatta değer verdiği ve güvendiği kişiler azdır. Acımasız görünmekten hoşlanır. İnsanların ondan çekinmesini ister.

Eda Ece
Yıldız Yılmaz
Gencecik yaşına rağmen hayatından sıkılmıştır. Ona göre mutluluğun anahtarı zengin bir koca bulup evlenmek ve lüks içinde bir hayat yaşamaktır. Sosyeteye ve lüks insanlara hayranlık duyar. Yıllar sonra Ender’in teklifiyle hayatının değişebileceğini anlayıp, aklını Halit’i tavlamak ve onun karısı olabilmek için kullanacaktır

Sevda Erginci
Zeynep Yılmaz
Yıldız’ın iki yaş küçük kız kardeşidir. Yıldız kadar gösterişli ve süslü değildir. Daha doğal, yaşının gerektirdiği gibi olan bir kızdır. Zeynep’te insanları etkilen şey karakteridir. Dürüst, çalışkan, akıllı, idealisttir. Haksızlığa gelemez. Karşısında patronu da olsa, ortada bir haksızlık varsa bunu söyler. Lafını esirgemez, korkmaz. Çok akıllı ve beceriklidir.

Şafak Pekdemir
Zehra Argun
Halit’in ilk eşinden olan kızıdır. Halit’in çocuklarının içinde en büyüğü ve çok iyi bir abladır. Her zaman babasının bütün eşlerini kıskanmıştır. Bugüne kadar hiç aşık olmamıştır, içten içe evde kalmış olduğuna inanır.

Barış Aytaç
Caner Çelebi
Ender’in erkek kardeşdir. Hiçbir vasfı yoktur. Tembeldir. Hazırdan yemeğe bayılır. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemez. Kime ne iyilik yapacağını bilir. Kendine çok güvenir ve beğenir. Kendini ve Ender’i elit görür. Komik ve esprilidir.

İrem Kahyaoğlu
Şengül Doğan
Yıldız’ın eski patronu, mahalledeki güzellik salonunun sahibesidir. Orta yaşlarda iki çocuklu dul bir kadındır. Neşeli, esprili ve güleçtir. Kızlara ablalık yapmayı ve nasihat etmeyi sever. Kendine göre görmüş geçirmiştir. Yıldız’ı sever ve kollar.

Kıvanç Kasabalı
Sinan
Ender’in gizli aşkı ünlü estetik doktoru Sinan, genç yaşta üniversite aşkıyla evlenmiş, paralanıp sosyete doktoru olup, Ender’i bulunca eşinden ayrılmıştır. Tam bir zengin kadın avcısıdır. Paraya ve güce tapar.

İlgili Haberler