SON DAKİKA
18 Haziran 2019 11:39

SON HABERLER

Yasak Elma 27. Bölüm 1. Fragmanı İzle! Alihan yine Zeynep’in kapısında!

Yasak Elma dizisinin 27. yeni bölümü 17 Aralık Pazartesi akşamı Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Sevda Erginci ve Eda Ece’nin başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

Yasak Elma 27. bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Zeynep, “Acı insanı değiştiriyor. Ben de değiştim” diyor. Alihan ise Halit’in peşinde. Annesi ile ilişkisini kimlerin bildiğini bulmaya çalışıyor. Ender ise tehditlere hiç boyun eğecek gibi değil. Alihan, Zeynep’ten af diliyor. Yıldız ise yakalanmak üzere…

Videodan 27. bölümde yaşanacakların detayını bulabilirsiniz.

Peki 26. ve son bölümde neler olmuştu? İşte ayrıntılar:

Alihan ve Ender’in evlenmesi bomba etkisi yaratır. Herkes bu evliliğin nasıl olduğunu merak ederken, Zerrin’in kalbi olanlara dayanmaz. Zeynep Alihan’ı tamamen hayatından çıkarmaya kararlıdır ve açıklamalarını dinlemez. Ender, sonunda istediği intikamı almıştır. Sırada şirketi ele geçirmek vardır. Ender ve Alihan, Halit’in elindeki kozu bilmeden zafere koştuklarını zannederler.

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yasak Elma Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

YAPIM: MED YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: NESLİHAN YEŞİLYURT
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK – ZEYNEP SOYATA

Oyuncular:
Halit: Talat Bulut
Ender: Şevval Sam
Alihan: Onur Tuna
Yıldız: Eda Ece
Zeynep: Sevda Erginci
Zehra: Şafak Pekdemir

İlgili Haberler